add image

Albania Images

add video

Albania Videos

create a poll

Albania Polls

The fans pick: yes
yes
50%
I live here!
38%
The fans pick: Yes
Yes
100%
NO
0%
The fans pick: sure yeah
sure yeah
91%
not
9%
more albania polls >>  
add a question

Albania Answers

2 fans have answered this question
more albania answers >>  

Albania Wall

heart
TUNA_K said …
wow kuq e ziiiii 4everrrrr .......jjemi apo jo shqiptra ngado te fluturoj shqiponjaaaaaaaaaaaaaaa oleee...ole....oleee...... Posted 1 month ago
Letisia said …
Kuq e Zi jane ngjyrat tona...Ne flamur jeton shqiponja...Koken lart e shum krenar.. I themi botes jemi SHQIPTAR :)) Posted 1 month ago
TUNA_K commented…
woww xmlaaaa dedikim me te bkr per kete flamur kaq te vecant nuk ka :) 1 month ago
Letisia commented…
hahahaha e di :P pff me duket sikur do luaj un futboll dhe jo lojtaret :P 1 month ago
heart
TUNA_K said …
feeling Kuq E Zi........Proud of Albania ...........Sonte nata me e rendesishme e kombeares shqiptare nihem krenare me humbje dhe me fitore sepse e di sh mir se shqiponjat tona jan fantastike do na nderojn dhe do na dhurojne nje ndeshje fantastike per te jith shqiptaret Proud To Be Albanian......Big Up For Albaniaa :* Posted 1 month ago
Letisia commented…
o xmla ime kjo esht ver8 nje nat e papar plot emotion :)) po pra edhe humbjet jan pjes e fitores porr jam shum e sig qe do e fitojm kete ndeshje ... keep my head up high/for that flag i die ..i'm Proud to be ALBANIAN 1 month ago
TUNA_K commented…
hahhahahhahhahhahahhah per kete flamur te papar te gjith do te vdisnin apo jo xmlaa :P 1 month ago
Letisia commented…
po pitu..esht ver8 flamuri m i bukur n bot :) 1 month ago
eugertabukali commented…
epo nrm q fitore do kemi na hera .. e rahem dhe armenin tani radhen e ka seribia 1 month ago